Dzień Dobry :)


Agroturystyka Dom Pracy Twórczej zaprasza do magicznego miejsca położonego u podnóża Gór Izerskich we wsi Wolimierz nr 54, zlokalizowanego blisko: , trasy narciarkiej -,, GONDOLI", Czerniawy-Zdrój, Świeradowa-Zdroju (5 km), Szklarskiej Poręby (20 km),trasy rowerowej SINGLTREK

Agroturystyka Dom Pracy Twórczej posiada niespotykany klimat  pokoi gościnnych i  gwarantuje odpoczynek na łonie natury, ciszę, spokój, miejsca do biesiady i liczne atrakcje. Do dyspozycji gości w naszej Agroturystyce jest sala kominkowa wraz z aneksem kuchennym o powierzchni 66m2.

Teren Agroturystyki Domu Pracy Twórczej to  ogród o pow. 1 ha z widokiem na pasmo Gór Izerskich ( Świeradów Zdrój, Czerniawę Zdrój, trasę narciarską ,,Gondolę"), w którym znajdują się stoły biesiadne, leżaki, miejsce na ognisko. Dla aktywnych polecamy piesze szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe- , wyciągi i trasy narciarskie, biegowe trasy narciarskie, jeziora ( zbiorniki wodne: Leśniańskie i Złotnickie) .

Na terenie naszej agroturystyki zlokalizowana jest ,, Ścieżka dydaktyczno -rekreacyjna" zrealizowana w ramach”Wdrażania lokalnych strategii rozwoju” objętych PROW na lata 2007-2013 w zakresie małychprojektów pod nazwą działania „Stworzenie ścieżki dydaktyczno – rekreacyjnej wraz z małą infrastrukturą, miejscami parkingowymi i piecem chlebowym zwaną dalej ,, ścieżką spacerową”
Agroturystyka Dom Pracy Twórczej Dolny Śląsk - Świeradów Zdrój zaprasza do skorzystania z oferty.

ZABYTKI: zamek Czocha, zamek Grodno, ruiny zamku Świecie, zamek Grodziec, zamek Rajsko, zamek Śląskich Legend, zamek Chojnik, Liberec (Czechy), Jilemnice (Czechy), zamek Frydlant (Czechy).

W naszym domu ugościmy przybyszy domowymi śniadaniami  i energetycznymi obiadokolacjami.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE PRZEZ CAŁY ROK!

Galeria


Artykuły o regionie


Świeradów-Zdrój (niem. Bad Flinsberg) to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie lubańskim. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa jeleniogórskiego.Świeradów Zdrój jest typowo turystyczną miejscowością, nastawioną głównie na kuracjuszy i narciarzy. Jest tu dobrze rozwinięta baza noclegowo-hotelowa. W mieście znajduje się bogata oferta organizowanych corocznie imprez kulturalno-rozrywkowych. Dodatkowo można wypełniać czas wolny pobytem na jednym z trzech basenów, kortach tenisowych, terenach do jazdy konnej, itp. Zimą natomiast są do dyspozycji dwa tory saneczkowe, oraz sześć wyciągów narciarskich, a także całoroczna kolej gondolowa na Stóg Izerski.

ZNAJDZIESZ U NAS


  • Attractions

  • Wifi

  • Garage

  • Parking

Lokalizacja